עבודות גבס וקירות גבס הן בחירה של שילוב נישת גבס בבית, אשר יש בה כדי להוסיף נופך אחר ומרענן לבית הפרטי או למשרד.
בכל אחד מן התחומים הקשורים בבניית הבית ועיצובו, ניתן להשים לב לתבליטי שימושים שונים בחומרים שונים אשר במהלך הזמן הוחלפו בחומרים זולים יותר או משודרגים באיכותם ויותר מכל מתאים לקונספט העיצוב הכללי של המקום החדש שלנו.
נישת גבס היא אחד מן הטרנדים החמים שאינם מתחלפים אלא בעיצובי הנישות בלבד מזה מספר שנים, בצורה פשוטה יותר ניתן להסביר כי מדובר בעבודות גבס עבור קירות גבס, תקרות אקוסטיות, ספריות גבס והראש הצירתי עוד פתוח לרעיונות מספר בתחום.
נישת גבס היא אחת מן המלאכות המוצלחות יורת והאהובות יותר על מעצבי הפנים בישראל, רבים מהם, אשר הראיה הכוללת והמח היצירתי היא שם דבר להצלחה יוכלו להפיק עבורכם נישת גבס אשר תמלא רצונכם וביתכם לחידושים מעניינים ופרקטים בו זמנית
כל נישת גבס היא חלק מתכנון ומחשבה המתמזגים בין הלקוח שהוא בעל הבית ובין איש הגבס והמעצב, פעמים רבות בחירה של נישת גבס במקום ספציפי בבית תראה לנו נוחה ויפה כחלק מן הקונספט הכללי ורעיון סידור הבית שלנו, אך בעבור אחד מאנשי המקצוע הללו, שינו אחיד של נישת גבס במקום בו תרצו לשדרג או לבנות מחדש יהא עבורם משמעותי ורלוונטי על פי חידושים ועדכונים אחרונים גם מעולם העיצוב וגם מעולם הבנייה.
נישה, בעולם העיצוב היא פרי משמעות של איזור קטן כגדול אשר בו תוכלו לכנס בשילוב את הפרקטיקה שלכם עם עולם העיצוב החדשני והמוכר קצת פחות לכם ויותר לאנשי המקצוע. שילוב של נישת גבס בבית היא מן הדברים הפותחים את הלב והנשמה של כל אחד מאיתנו בהקשר החיים ובהקשר היופי והאסטטיקה שהיינו מעניקים לביתינו ברמה הגבוהה ביותר, בדיוק בשביל כל אלו, מומלץ לערב אנשי מקצוע עם רצונות כל אחד מכם על מנת לחפש את המקום המדוייק בו כל אחת מן התכונות המשמעותיות של הבנייה והעיצוב בביתכם בשילוב עם גבס, יהא מנצח בעיני כל אחד מן המבקרים אשר יוכלו לטעום בעיניהם מן המראה החדש.